2005-07-27 21:44:43• hírek • Szatmár.ro

Tovább menetel a CFR

20050703g2.jpgA kolozsváriak újabb győzelmükkel fél lábban az UEFA Kupa főtábláján vannak.

A Kolozsvári CFR ma este újabb nagy lépést tett az UEFA Kupa főtáblájára kerülés tekintetében. Az UEFA-Intertoto Kupa mai elődöntőjében ugyanis a litván fővárosban 2-1 arányban legyőzte a házigazda Zalgiris Vilnius együttesét.

Az idegenbeli mérkőzés első félidejében már vezetést szereztek a kolozsvári vasutasok Florin Dan révén, a 37. percben. A második félidő aztán nagy taktikai csatát hozott, melyből szintén az erdélyiek kerültek ki győztesen. Bár a litvánok Osipovic révén még egyenlítettek a 74. percben, öt perccel később Anca beállította a 2-1-es végeredményt.